Udhetoni tani me cmimet me te lire ne gjithe boten!

     DESTINACIONE TË NDRYSHME

Ne j’u garantojmë pushime të reklasuese në destinacionin që ju ëndërruar gjithmonë. 

Më shumë

     UDHËTIM KOMOD

Qetësia dhe komoditeti do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë udhëtimit tuaj

Më shumë

    REZERVIM I SHPEJTË

Ju mund të rezervoni pushimet tuaja me anë të rrjeteve sociale, në kohë reale

Më shumë

Shiko turet më të fundit

Turet më të fundit

Berlini, 7-10 Mars (3 Nete – 4 Dite)

Berlini 7-10 Mars (3 Nete – 4 Dite) Paketa perfshin:

Stambolli, 8 – 10 Mars (2 Nete – 3 Dite)

Stambolli 8 – 10 Mars (2 Nete – 3 Dite)

Verona Itali 14 - 16 Shkurt

Pakete turistike individuale 14 - 16 Shkurt (2 Nete –

Venezia Itali 15–17 Shkurt

Pakete turisike individuale 15–17 Shkurt (2 Nete –3 Dite) Paketa

Lisbone Portugali 14 – 17 Shkurt

Pakete turistike individuale 14 – 17 Shkurt (3 Nete –

Budapest Hungari 05 – 09 Shkurt

Pakete turistike individuale 05 – 09 Shkurt (4 Nete –

Amsterdam Hollande

Pakete Turistike individuale 15 – 18 Shkurt (3 Nete –

Durrës-Drilon-Voskopojë-Korçë-Dardhë

Udhetim 2 Netë – 3 Ditë Paketa përfshin: Transportin Akomodimin
Shqiperi
Dhjetor

MOSTAR 13/14 March

Dita I Nisja  nga durresi ne mengjes ora 06:00,drejte pikes
Mal i Zi
Mars

Tirane-Ardenice-Vlore

Nje udhetim mes Tiranes, kryeqytetit te Shqiperise dhe Vlores, porti
Shqiperi
Qershor

Barcelona

Barcelona, ​​një mrekulli gotike dhe moderniste në Detin Mesdhe.
Spanje
Maj

Berlin

Berlini është i njohur për murin e Berlinit, muzete, ndërtesa
Gjermani
Maj

Viena

Viena, qyteti i famshëm për ngjarjet e tij kulturore, pamjet
Austri
Maj

Roma

Roma konsiderohet si një nga qytetet antike më të bukura
Itali
Maj

Durres-Shen Naum-Oher-Bitola

Ohri është i njihur për 365 kishat e tij, një
Maqedoni
Maj

Mali i Zi

Një nga vendet më të famshme dhe prestigjioze në Mal
Mal i Zi
Maj

Janina -Parga-Meteora

Janina qyteti i Epirit, qe ne kohen gustiniane u be
Greqi
Maj

Firence

Firence njihet si "djepi i Rilindjes"për monumentet, kishat dhe ndërtesat
Itali
Maj

Bukureshti

 ‎Vizite ne Bukuresht,kryeqytetin e Rumanise e njohur si Parisi i
Rumani
Maj

Budapesti

Në ‎Budapest i gjeni të gjitha: arkitekturë përrallore dhe një
Hungari
Maj

Bari -Alberobello-Zoo Safari

I famshëm për shtëpite karakteristike “Trulli“, banesat me strukture guri
Itali
Maj

Germania, Austria, Slovacchia, Ungheria

Midis një terreni të pyjeve, maleve dhe lumenjve të mëdhenj,
Austri, Gjermani, Sllovakia
Prill

Austria, Slovacchia, Ungheria

Austria është e njohur për kështjellat, pallatet dhe ndërtesat e
Austri, Hungari, Slloveni
Prill

Bullgaria Sofia

Sofia është një kryeqytet  i Evropës Lindore, i dalluar nga
Bullgari
Prill

Disneyland Paris

Disneyland is famous for intriguing attractions that contain stunning stories
France
Prill

Malta -Valletta

Një kombinim mahnitës i ujërave turkeze, motit të mire gjatë
Malta
Prill

Praga

Praga është e njohur për arkitekturën e bukur dhe birrën
Ceki
Prill
Kerkoni per Ture

Destinacione

Angli
Angli
Austri
Austri
Ceki
Ceki
Dubai
Dubai
Egjipt
Egjipt
France
France
Gjermani
Gjermani
Greqi
Greqi
Itali
Itali
Mal te Zi
Mal te Zi
Qipro
Qipro
Spanje
Spanje
Tailande
Tailande
Turqi
Turqi
USA
USA
Lajmet me te fundit nga Vip Travel Albania

Te rejat nga ViP TRAVEL